Pubg Lite İncelemesi Yaptık!

PUBG Lite için Türkiye’deki oyuncuların beklemesi sona erdi. PUBG Lite 23 Mayıs tarihinde oyuncularla buluştu. Türkiye’de binlerce kullanıcıya sahip olan Battle Royale türündeki oyunda, bir adaya paraşütle atlayan 100 savaşçı, buldukları silah ve techizatı kullanarak oyunun sonuna kadar hayatta kalmaya çalışıyor. 

Bildiğiniz gibi dünyayı kasıp kavuran oyun piyasalarını alt üst eden Pubg oyununun performansı düşük bilgisayarlar için “Lite” versiyonu çıktı. Pubg Lite oyununu indirmek için bu yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Pubg Lite İndir!

Grafikleri ve oyun içindeki oynanış özellikleri normal Pubg oyununa göre daha kısıtlı olsa da oynanış olarak Pubg oyununun verdiği hazzı vermiyor değil.

Oyun şu an beta versiyonunda ve gelişmeye devam ediyor.

Pubg Lite Oyunu Sistem Gereksinimleri işte şöyle;

Pubg Lite’da şu an da Erangel, Mıramar ve Sanhok haritaları bulunuyor. Bunun yanında oyuna bir de antreman modu eklenmiş.

Oyunu indirmek için oyunun kendi resmi sitesi olan https://lite.pubg.com sitesinden indirebilirsiniz. Bunun önce üye oluyorsunuz ve sonra oyunu indiriyorsunuz.

Öncelikle 64 mb olan Pubg Lite Launcher uygulamasını indiriyorsunuz. Launcher uygulaması üzerinden ise yaklaşık bir 2,5 gb bir yükleme yapmanız gerekiyor. Normal Pubg oyununun hayli bir büyük olduğunu düşünürsek 2,5 gb hiç bir şey.

Pubg Lite nasıl oynanır? İşte Pubg lite tuşları;

Pubg Lite oyununu indirmek için https://lite.pubg.com/tr/download/ bağlantısını kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Age Of Empires 4 Ne Zaman Çıkacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir