Mobil OyunlarOyunlar

Android İçin En İyi Ücretsiz Oyunlar!

Akıllı telefonlara yönelik marketlerde pek çok oyun mevcut, ama bazı oyunların fiyatları bir hayli yüksek. Hal böyle olunca da insanlar ücretsiz oyunlara ihtiyaç duyuyor. Bizde size Android için en iyi ve ücretsiz 5 oyunu yazımızda derledik. Şimdiden iyi oyunlar dileriz.

1.KAFA TOPU 2

İlk oyunuyla milyonlarca indirmeye ulaşan oyun, Kafa Topu 2 sürümüyle daha çok ün kazandı. Oyunda online futbol zevkini yaşayabilirsiniz.

Oyunda karakterinizi ve yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Süper güçlerinizi kullanabilirsiniz. Bir takım oluşturup arkadaşınızla beraber görevleri yapabilir ve büyük ödüller kazanabilirsiniz.


2.VAİNGLORY

Oyun Alto’s Adventure oyununun devamı niteliğinde çıktı, vainglory oyununu oynamak için önceki oyunu bilmenize gerek yok. Oyunda karakterimiz kum kayağı yolculuğu yapıyor. Yol boyunca binlerce sırrı açığa çıkarıyor, yeni şehirler keşfediyor, balonların üstünden atlayıp, sarmaşıkların içinden geçiyoruz.

Oyunda 6 farklı karakter ile oynayabiliyorsunuz. Tabi ki hepsinin farklı farklı özellikleri var. Ayrıca oyunun müzikleri ve sesleri de oyuna özel olarak üretilmiş.


3.SKY FORCE RELOADED

Oyun klasik atari oyunlarının ruhunu taşıyor. Oyunda lazerler, devasa patlamalar, yok edici silahlar, sayısız hava araçları ve atari oyunlarının olmazsa olmazı bölüm sonu canavarları var.

Oyun içinde topladığınız nesneler görevleri yapabilir, oyun içi görevleri yaptıkça yardımcı teknisyenleri açabilirsiniz. Topladığınız paralarla uçağınızı ve silahlarınızı güçlendirebilirsiniz. Oyun içindeki 30 farklı bonus kart sayesinde kalıcı veya geçici özellikler kazanıyorsunuz.


4.BRAWL STARS

Oyunu ilk açtığımızda ünlü battle royale oyunlarına benzettik. Farklı oyun modları sayesinde takımlar halinde veya tek kişi savaşabilirsiniz. Oyun modları 3 veya 2 dakika sürüyor. Oyundaki oyun modları ise şöyle;

  • Elmas Kapmaca (3’e 3): Oyunu kazanmak için haritanın ortasından 10 elmas alıp elde tutmalısınız. Eğer üzerinizde elmas varken ölürseniz elmasları kaybediyorsunuz.
  • Hesaplaşma (Solo/Duo): Karakterlerin haritada yalnız olduğu bir mod. Karakteriniz için haritadaki güç verici itemleri topluyorsunuz. Bir arkadaşınızla veya tek başınıza oynayabilirsiniz. Eğer herkesi yenip sona siz veya takımınız sona kalırsa oyunu kazanıyorsunuz.
  • Ödül Avı (3’e 3): Yıldızları kazanmak için rakiplerinizle savaşıyorsunuz. Öldüğünüzde sizdeki ödül rakibe geçiyor. Süre bitince en fazla yıldıza sahip taraf kazanıyor.
  • Soygun (3’e 3): Takımınızın kasasını canınız pahasına korurken rakibinizin kasasını kırmaya çalışıyorsunuz. Düşmanın hazinesine gizlice otlara saklanarak veya savaşarak gitmek size kalmış.
  • Savaş Topu (3’e 3): Oldukça özgün bir oyun modu. Bu modda futbol oynuyorsunuz. Rakibinden önce 2 gol atan oyunu kazanıyor. Üstelik kırmızı kart yok her şey serbest.

5.POCKET CİTY

Oyunun ücretli ve ücretsiz sürümleri bulunuyor. Ücretli sürümü şu an da 21.99 Türk Lirası. Oyunda şehir inşa ediyorsunuz. Oyunda amacımız sahip olduğumuz alanda en baştan başlayıp binalar, yollar ve şehrin ihtiyaç duyduğu diğer her şeyi yapmak. Tabi ki arazinizi verimli kullanarak ve bir strateji güderek her şeyi yerli yerine yapmalısınız.

Oyunda seviye atladıkça yeni binaların ve bölgelerin kilidini açabiliyorsunuz. Oyunun uzun soluklu yapısı sayesinde sıkılmadan oynayabilirsiniz. Oyunda binaların 3 boyutlu olması da ayrı bir zevk katıyor.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı