0

Aday Öğretmen Formları (Doldurulmuş)

Aday öğretmen formlarının devamı eklenince direk haberdar olmak için yukarıdan gelen pencereden bildirimleri açabilirsiniz.

Aday Öğretmen yeni atanan sözleşmeli ve kadrolu öğretmenlerin dahil olduğu bir sene boyunca veya daha fazla süren bir yetiştirme sürecidir. Bu süreç içerisinde aday öğretmenin hazırlaması gereken bazı formlar vardır. Doldurulmuş aday öğretmen formlarına buradan ulaşabilirsiniz. Kısa isimleri form1, form2, form3, form4 gibi olan bu formlar haftalık çalışma programı, haftalık faaliyet raporu, ders izleme formu, kitap ve film formları gibi formlardır. Aşağıdaki bağlantılardan formların doldurulmuş haline ulaşabilirsiniz.

Formların hepsi zamanla eklenecektir.

Form-1

Formlar yapılmaktadır. Devamı Gelecektir.

Form-2

Form-3

Form-4a

Form-4b

Okul öncesi doldurulmuş aday öğretmen formları, Sınıf öğretmenliği doldurulmuş aday öğretmen formları, Türkçe doldurulmuş aday öğretmen formları, Fen bilgisi doldurulmuş aday öğretmen formları, Din kültürü doldurulmuş aday öğretmen formları, ingilizce doldurulmuş aday öğretmen formları. Bu formları diğer tüm branşlara ve kendinize göre düzenleyerek kullanabilirsiniz. Devamı eklenecektir.

yenidünya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir