Mobil Oyunlar

Bağımlılık Yapan Telefon Oyunları

En İyi Telefon Oyunları 2020

Zaman geçirmenize yardımcı olacak mobil oyunlar arıyorsanız, bu uygulamalar sizi saatlerce eğlendirir. İster inanın ister inanmayın, eğer bir akıllı telefona sahipseniz ve Candy Crush oynadıysanız , bir video oyun oyuncususunuzdur. Bu listede yer alan 5 bağımlılık yapan telefon oyunları sayesinde istediğiniz oyunu seçebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Dikkat dağıtıcı oyunlar için en iyi telefon oyunları 2020 listesine bakabilirsiniz. En iyi mobil oyunlardan 5’i burada sizin için listelendi.

İlginizi Çekebilir!

En iyi Ücretsiz Telefon Oyunları

En iyi Telefon Oyunları 2020

1. Mini Metro

Sizi bir şehir insanının A noktasından B noktasına ulaşmasına yardımcı olmaya çalışan bir yol veya metro yöneticisi olarak seçtiler. Görseller muhteşem ve kısa süreli oyun kendi işe gidip gelmek için bağımlılık yapıyor. Bu oyunun en iyi yanı, sınırsız olması, yani istediğiniz kadar oynayabileceğiniz anlamına gelir.

APP STORE Mini Metro

GOOGLE PLAY Mini Metro

2. Fortnite

Burada, orada, her yerde. Tam anlamıyla birşey üzerinde Fortnite oynayabilirsiniz. Fortnite mobile ile ilgili en iyi bölüm, platformlar arası olması ve çapraz oynamayı etkinleştirmesi, yani tabletinizdeki veya telefonunuzdaki konsolunuz ve PC arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz ve tüm ilerleme, kaplamalarınız ve diğer oyun içi varlıklarınızın birleşeceği anlamına geliyor. Yani her zaman ilerleme kaydedersiniz. Bu oyun, bir denetleyici uzantısı olmadan oynamak biraz daha zor ve mobil sürüm konsol ve PC sürümleri kadar güzel değil, ancak hala Fortnite oynanabiliyor. 

APP STORE

ANDROİD

3. Minecraft Pocket Edition

Canınız biraz sıkıldığında haritada ve etrafta koşturup bir şeyler kırmak ve kendine güzel bir ev yapmak isteyebilirsin. Tabii ki sadece küçük güzel bir ev yapmak zorunda değilsin. İstersen devasa Mısır piramitlerinden birini de yapabilirsin. Yaratıcılığına ve hayal gücüne güveniyorsan bu oyunda her şey mümkün!

En iyi telefon oyunları listesinde en sevdiğim oyundur ve kesinlikle bağımlılık yapar ve 2020 yılında hala oynanan bir oyundur.

4. Slither.io

Eski telefonlardaki Yılan oyunu herkes bilir. Siz de o günleri özlediyseniz Slither.io adlı bağımlılık yapan mobil oyunu denemelisiniz. Nokia’nın efsanevi Snake oyunun çoklu versiyonu olan Slither.io, Android telefonlarda yerini aldı. Bağımlılık yapan telefon oyunları listede kesinlikle yer alan bir oyun.

5. Dr.Driving

Yarış üzerine kurulu oyunlar her zaman ikiye ayrılır. Bir yanda oyuncuların olabildiğince keyif almasını sağlayan oyunlar, diğer tarafta ise gerçek bir aracın verdiği tepkilere göre dizayn edilen ve gazı sonuna kadar köklemek yerine gerektiğinde hızınızı kesmenizi, gerçek bir araba sürerken yaptıklarınızı yapmanızı isteyen yarışlar vardır. Dr. Driving oyununda ise fazla gaz vermemeniz ve görevleri yapmanız istenecektir. 2020 bağımlılık yapan telefon oyunları listesinde yer alan bir oyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı