The Witcher Fps Yükseltme!

Bildiğiniz gibi “The Witcher” tüm zamanların en çok oynanan oyunları arasında yer aldı ve şu anda Steam’daki fiyatı 22,49 tl. 50 saatlik devasa bir hikayesi olan oyunda silahlar, zırhlar ve yan görevler çok çeşitli. 50-60 gb boyutu olan The Witcher oyununu oynamak için ortalama üstü bir bilgisayara da sahip olmanız gerekmektedir. Eğer bilgisayarınız ortalama altı bir sisteme sahipse fps yükseltmek için uğraşabilirsiniz. Oyun severlerin en çok karşılaştığı problemler birisi de The Witcher kasma sorunudur. The wither 3 donma sorunu da yaşanan sorunlar arasındadır. Bu yazıda anlatacağımız adımları uygularsanız The Witcher fps yükseltme sorununuz ortadan kalkacaktır. 2020 yılı için en iyi The Witcher optimizasyon rehberi!

The Witcher Kasma Ve Donma Sorunu

1. The Witcher Oyun İçi Ayarlar

The witcher fps yükseltme ve donma sorununu çözmek için oyun içinde bazı ayarlar yapmamız gerekiyor. Bilgisayarınızın performansına göre hazır ayarlardan Düşük, Orta veya Yüksek seçeneklere alabilirsiniz. Eğer grafik kalitesinin düşmemesini istiyorsanız sadece aşağıda vereceğim ayarları orta veya düşük konuma getirin.

  • Nvidia Hairworks seçeneğini kapatın.
  • Arkaplan Karakter Sayısı seçeneğini düşük konuma getirin.
  • Bitki Örtüsü Görünürlük Mesafesi yazan seçeneği düşük yapın.
  • Ek Grafik Ayarları’ndan Ortam Kapatma seçeneğini kapatın.
  • Kener Yumuşatma’yı kapatın.

1.Masaüstü Temizliği Yapmak

Bilgisayarınızda ilk açılan pencere masaüstüdür ve sürekli yenilenen, işlem gören bir kısımdır. Bilgisayarınızın masaüstü kısmını temizlemek sizin oyunlarınızın daha iyi açılmasını ve açılıştaki hızının artmasına direk etki eder ve the witcher fps arttırmanıza yardımcı olur. The witcher fps yükseltme donma sorununu çözmek için iyi bir adımdır. 2020 yılında herkes bu işlemi gerçekleştiriyor.

2.Masaüstünü Tek Renk Yapmak

Önceki adımda da bahsettiğimiz gibi Masaüstü bilgisayarınızda sürekli yenilenen ve bilgisayarınızı en çok yoran kısımlardan birisidir. Arka planınızı tek renk yapmanız bilgisayarınızın performansını çok güzel arttıracaktır. Çünkü masaüstünüze geldiğinizde bilgisayarınız o görüntüyü yüklemeye çalışır ve bu da fps düşmesine ve bilgisayarınızın çok yavaşlamasına neden olur. The witcher fps yükseltmek için iyi bir alternatiftir.

İlginizi Çekebilir!  Pubg Lite İncelemesi Yaptık!

3.Odaklanma Yardımını Kapatmak

odaklanma yardımı kapatmak

Wimdows 10’da yeni özelliklerden olan Odaklanma yardım ayarları isimli kısım oyundayken alt+tab hızınızın artmasına etki eder ve fps düşmesine sebep olur. Aramaya Odaklanma yardımı yazıp tüm maddeleri kapalı yapmalıyız. Bu hem the witcher kasma sorununu çözecek hemde diğer oyunlarda da size fayda sağlayacaktır.

4.Arka Planda Çalışan Uygulamalar Kasma Sorununa Yol Açar

Siz farkında olmasanız da bilgisayarınızda başka işlerle meşgul olurken ve oyun oynarken arka planda çalışan uygulamalar bilgisayarınızı yorar ve fps düşmesine sebep olur bu da oyunun donmasına ve kasmasına yol açar. Ctrl+Alt+Del yaptıktan sonra görev yöneticisine girelim ve üstteki sekmelerden → Başlangıç yolunu izleyerek gereksiz uygulamaları devre dışı bırakalım. Devre dışı bıraktığımız uygulamalar başlangıçta direk olarak açılmaz ve bilgisayarınızın kasma sorunu hallolur. Bu yöntem sayesinde gözle görülür bir şekilde the witcher fps yükseltme 2020 yılında sağlanır.

5. The Witcher Kasma Sorunu Ekran Kartı Ayarları

ekran kartı performansı

Bu adım direkt ekran kartınıza etki edeceğinden oyunda direk fps artışı görebilirsiniz. Bbilgisayarınızda masaüstündeyken sağ mouse tuşuna tıklayıp, Nvidia Denetim Masasına girelim ve “Görüntü Ayarlarını Ön Ayarla Yap” isimli sekmeden alttaki çubuğu performans kısmına getirelim. Bu görüntü kalitenizi az miktarda düşürse de çok daha fazla fps artışı sağlayacaktır. The witcher fps yükseltme rehberi!

İlginizi Çekebilir!

9 Adımda Fps Arttırma

6. The Witcher Fps Yükseltme 2020 Videolu Anlatım

Unlostv isimli kanala ait olan bu videoyu izleyerek donma sorununa çözüm bulabilirsiniz. The witcher kasma sorunu için kesinlikle faydası olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Bilgisayar Oyunları
fortnite-fps-arttırma
Fortnite Kasma Sorunu ve Fps Arttırma 2020

Bu günlerde en çok oynanan...

gta5-kasma-sorunu
Gta 5 Kasma ve Donma Sorunu Çözüm Yolları 2020

Bazı oyun severler gta 5...

Kapat
apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir