FIFA 21 Yenilikler İle Bizleri Bekliyor! Tüm Detaylar

EA sports markasının en sevilen oyun serilerinden olan FIFA serisi bu sene FIFA 21 adlı yeni oyunu ile birçok oyun severi mutlu edecek gibi gözüküyor. FIFA 21 yenilikler ile birçok oyuncuyu heyecanlandırıyor. Peki bu serinin yeni oyununda bizleri neler bekliyor olacak? Tüm detayları ile sizlere sunmaya çalışacağız.

FIFA serisinin gün geçtikçe oyuncu serisi fazlasıyla artıyor. Önceki FİFA 20 oyunu ile zaten birçok oyuncunun sevgisini kazanan EA sports, FIFA 21 yenilikler ile aynı başarılarının devamını göstereceği umulmakta. Peki bu oyunda bizi hangi yeni özellikler bekliyor. Edinebildiğimiz tüm bilgileri sizlere sunuyoruz.

Yazımıza başlamadan hemen önce küçük bir yazı önerisi vermek isteriz. The Witcher oyununda FPS yükseltme ile ilgili bir problem yaşıyorsanız konumuza yukarıdan kolayca ulaşabilirsiniz. Umarız herkese yararlı olur. Ayrıca web sitemizde günlük hayatta yaşadığınız birçok oyun probleminin çözümünü kolayca bulabileceğinize dair sizi uyarmak isteriz.

FIFA 21 Yenilikler Neler Olacak?

FIFA 21 yenilikler nedir? Sorusuna cevap olarak ilk başta grafiklerden gidebiliriz. Biliyorsunuz FIFA serisi her yeni oyununda bizlere bambaşka bir grafik deneyimi sunuyor. FIFA 21 serisinin tanıtım reklamına bakınca, bizlere mükemmel bir grafik deneyimi yaşatacak gibi gözüküyor. Tanıtım reklamını yazının aşağılarında görebilirsiniz. Ayrıca yeni çıkacak olan PS ve Xbox konsolları FIFA 21 ile birleşince ortaya harika bir deneyim çıkacak. Ayrıca umarız ki FIFA 21 farklı platformlarda uyumlu çalışabilecek.

FIFA serisinin bir başka beğenilme nedeni olan Volta modu oyun severleri mutlu etmişti. FIFA 21’de bu modun gelip gelinmeyeceği maalesef henüz bilinmiyor. Ancak birçok oyuncu tarafından böyle bir beklenti bulunuyor. Volta modu FIFA 20 oynarken bizi fazlasıyla eğlendiriyordu. Yeni oyunumuz bize daha kaliteli bir grafik sağlayacağı için böyle bir deneyim yaşamak gerçekten harika bir şey olurdu doğrusu. Ancak henüz Volta modu ile ilgili bir bilgi elimize ulaşmış değil. Belkide EA sports bunu bize sürpriz olarak saklıyor. Bizi birçok kere şaşırtmayı beceren EA sports için hemen karamsarlığa düşmek ayıp olur öyle değil mi?

FIFA 21 Ne Zaman Çıkacak?

FIFA 21 yenilikler dedik, o dedik bu dedik. Peki ne zaman elimize ulaşacak bu oyun. Tam anlamıyla kesin bir tarih veremiyor olsak’da, google amcaya baktığımızda ilk piyasaya sürülme tarihinin 6 Ekim 2020 olacak gibi gözüküyor. Oyunun çıkmasına ortalama 2 ay gibi bir süre kaldı. O zamana kadar bütçenizi ayarlamaya şimdiden başlayabilirsiniz. Zira satın almaya değer bir oyun olacak gibi gözüküyor. Oyunun tanıtım fragmanını izlemek isterseniz aşağıdaki videoya tıklayabilirsiniz. Şahsen tanıtım filmini izleyince, bizi gerçekten iyi bir oyun beklediğine dair inancım iyice arttı doğrusu. Ayrıca FIFA hakkında daha detaylı bilgiler almak için buradan EA Sports web sitesine ulaşabilirsiniz. FIFA 21 yenilikler neler hepimiz merak ediyoruz.

Evet arkadaşlar bu yazımız şimdilik bu kadardı. Umarım hepiniz için faydalı olmuştur. Web Sitesinde ilginizi çekeceğini düşündüğümüz birçok farlı konu bulunmakta. Hepsine kolayca web sitemizden göz atabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz konuları bizlere ileterek sizler için daha iyi içerikler üretebiliriz. Bir sonraki yazıya kadar hepinize görüşmek üzere!

Hatta bitirmeden önce şöyle bir ekleme yapmak isteriz. Oyunun fiyatları konsoldan konsola değişebiliyor. Oyunun yeni nesil modern konsollarda satışa sunulması planlanmakta. Fiyatlara bakınca ise hiç birisinin 500 TL’yi geçmediği gözükmekte. Kısacası bütçenizi 400-500 TL arası bir miktarda planlayabilirsiniz. Fiyatlar elbette PC ve konsola göre büyüyüp küçüle bilmekte. Bunun dışında kullandığınız konsol modeli’de fiyat etiketini artırabiliyor. Ayrıca farklı konsollarda farklı sürümler yayınlanacak. Yeni çıkan PS ve Xbox konsollarında oyun grafiğinin diğerlerine nazaran daha gelişmiş şekilde sunulacağı söylenmekte.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir