Sabotaj Oyunu Nasıl İndirilir? Yeni Yerli Oyun!

Typer Games yapımı online Sabotaj oyunu nasıl indirilir? Birçok FPS sever oyuncular için yerli oyunların yeri ayrıdır. Bugünkü konumuzda bu soruyu sizler için cevaplamaya çalışacağız. Oyuncular için yararlı olması dileğiyle.

Sabotaj Oyunu Nasıl İndirilir?

Sabotaj indirebilmemiz için ilk başta oyunun kendi resmi İnternet sitesini ulaşmamız lazım. Buraya tıklayarak web siteye kolayca ulaşabilirsiniz. Hemen İndir yazısına tıklayarak yükleme bölümüne geçebilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki Hemen İndir yazısına’da tıklayabilirsiniz.

İndirme kısmına geldiğimizde karşımıza iki farklı şekilde indirme seçeneği çıkacaktır. İndirici ile indir kısmına tıklamanızı şahsen tavsiye ederim. Fakat elbette launcher seçeneğine tıklayarak’da kurulum yapabilirsiniz. İki farklı seçeneğin indirme boyutu gördüğünüz üzere birbiri ile farklı değildir.

İndirici ile indir kısmına tıkladığımızda karşımıza bir klasöre göz at kısmı gelecek. Buradan isterseniz kendinize yeni bir klasör açarak o kısma oyunu kurabilirsiniz. Fakat biz şuanda masaüstü kısmına kurmayı tercih ediyoruz. Masaüstü kısmına kurduğumuz zaman bir takım ıvır zıvır alet masaüstü ekranınıza gelecektir. O yüzden tavsiyemiz masaüstü kısmına kurmamanız olacaktır. Ne demek istediğimizi zaten bir sonraki resimde anlayacaksınız.

Gördüğünüz gibi birçok kurulum yardımcıları ekranımızda yer kaplamış oldu. Bu yüzden dediğimiz gibi farklı bir kısma kurmanızı tavsiye ediyoruz. Bir süre oyunun kurulumunu bekleyeceğiz. Bitince yazımızın devamına geçebilirsiniz. Tüm kurulum işlemleri tamamlanana kadar herhangi bir işlem yapmayın.

Tüm kurulum işleri bitince, SabotajSetup adlı kuruluma tıklayarak yine bazı yükleme işlemlerini gerçekleştirmemiz gerekiyor. Sabotaj kurulum sihirbazına giriyoruz. Karşımıza lisans sözleşmesi çıkıyor. Buradan şartları kabul ederek ileri geçiyoruz. Geçtikten sonra ise karşımıza programı nereye kuracağımızı soran kısım geliyor. Sizin için uygunsa herhangi bir yer ile oynamaya hiç gerek yok. Fakat uygun değilse göz at kısmına tıklayarak karar verdiğiniz yere oyununuzu kurabilirsiniz. Kurulum bitince eğer isterseniz Sabotajı başlat kısmına tik atabilirsiniz. Böylece kurulum işlemi bittikten sonra oyunumuz otomatik olarak bilgisayarımızda açılacaktır. Evet arkadaşlar oyun artık oynanmaya neredeyse hazır!

Sabotaj Oyununa Nasıl Kayıt Olunur?

Oyunumuzu kurduk fakat girmek için elbette sisteme kayıtlı olmamız gerekli. Bunun için tekrar oyunun resmi İnternet sitesine dönmemiz lazım. Yukarı kısımdaki linke tıklayarak web sitesine kolayca ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!  Metin2 Sürgün Mağarası Haritası

Kayıt olma ekranına gerekli bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. Ben robot değilim kısmını doğrulayıp, kullanıcı sözleşmesini kabul ettikten sonra kayıt işlemlerinizi halletmiş olursunuz. Artık yerli FPS oyunu oynamamanız için ortada herhangi bir sebep kalmadı. Umarım bu oyun piyasada güzel bir yer sahip edinir. Sabotaj oyunu nasıl indirilir neredeyse konumuz bitti sayılır.

Sabotaj Oyunu Ek Yazılım İşlemleri!

Oyunumuzu düzgün bir şekilde oynayabilmemiz için yukarıda gördüğümüz bir takım yükleme gereksinimlerini halletmemiz gerekiyor. Bu programları cihazımızda bulundurmazsak bazı problemler yaşamamız muhtemeldir. Görmüş olduğumuz programların hepsinin kurulumunu gerçekleştirmemiz gerekmekte. Eğer gördüğünüz programların bazıları veya hepsi cihazınızda mevcut ise yükleme işlemlerini tekrar yapmanıza gerek yok. Fakat güncel olduklarından emin değilseniz. Programları tekrar kurmanızda fayda var.

<script async="" src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script> <!– yazı içi –> <ins class="adsbygoogle" style="display:block" data-ad-client="ca-pub-4702425781537607" data-ad-slot="4368985697" data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true"></ins> <script> (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); </script>

Yazımız şimdilik bu kadardı. Umarız bu yeni oyun herkese kendini sevdirmeyi başarır. Bizce iyi bir oyuna benziyor fakat sizlerinde fikirleri elbette önemli. Grafikleri diğer yerli oyunlardan daha kaliteli fakat sistem olarak bazı bilgisayarları zorlayabiliyor. Ancak ortalama bir sisteme sahipseniz oyunun deneyimini rahatça çıkarabileceğinizi düşünüyoruz. Belki ileride tıpkı diğer oyun şirketleri gibi mobil bir oyun ortaya çıkarabilirler. Umarız konumuz herkes için yararlı olmuştur. Web sitemizde oyun ile alakalı birçok farklı içerik bulabilirsiniz. Yazımızı bitirmeden önce sizler için konu önerisi vermek isteriz. Farklı bir FPS oyunu olan CS:GO’da FPS sorunları yaşıyorsanız yazımıza buradan kolayca ulaşabilirsiniz. Bugün sizlere sabotaj oyunu nasıl indirilir bunu anlatmış olduk.

2 thoughts on “Sabotaj Oyunu Nasıl İndirilir? Yeni Yerli Oyun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir