Nba 2K21 Ne Zaman Çıkacak? Çıkış Tarihi Açıklandı!

Basketbol severler için gönüllerinde ayrı bir yer edinmiş olan NBA Live serisi, 2020 yılında Nba 2K21 adlı yeni bir oyun çıkartıyor. Peki Nba 2K21 ne zaman çıkacak? Çıkış tarihi ile beraber detayları yazımızda bulabilirsiniz. Yazımıza başlamadan önce sizlere küçük bir konu tavsiyesi vermek isteriz. EA sports tarafından geliştirilen FIFA 21 oyunu bu yıl çıkması planlanıyor. Serinin son oyunu olan FIFA 21 hakkında tüm detaylı bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. FIFA oyun serisi yine birçok oyuncuyu heyecanlandırıyor.

Nba 2K21 Ne Zaman Çıkacak? Hakkında Tüm Detaylar!

Oyunun çıkış tarihi şimdilik sadece PlayStation 4 için belli oldu. Açıklamalara göre ise 4 eylül 2020 yılında oyunun piyasaya çıkması planlanıyor. Ayrıca isterseniz şimdiden kolayca ön sipariş yapabilirsiniz. Oyun, yeni çıkacak olan PS5 ve Xbox Series X konsollarında oynanabilecek. Bu iki konsolda oynamak kesinlikle bize bir başka oyun deneyimi sunacak.

Nba 2K21 Kapak Yüzü Kim Olacak?

Oyunun PlayStation 5 fragmanını izlediğimizde Zion Williamson adlı NBA yıldızı olacağı düşünülüyordu. Fakat kapak yıldızının Damian Lillard adlı oyuncu olacağı ortaya çıktı. Ancak Microsoft’un bu yıl çıkarması planladığı Xbox Series X veya başka bir adıyla next gen konsollarında ise Zion Williamson’ın kapak yüzünün çıkacağı ortaya çıktı. Ayrıca oyunun Legend Edition sürümünün kapağında ünlü basketbolcu Kobe Bryant’ın olması karar verildi. Elbette bu karar birçok Kobe Bryant hayranını sevindirdi. Sürümde Kobe Bryant’ın anısına bir nevi onun hayat hikayesi anlatılıyor.

Nba 2K21 Konsol Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Oyunun artık çeşitli konsollardaki fiyatları belli oldu. Fakat üzülerek söylüyoruz’ki yeni nesil konsollarda oyunun 10 dolar yani TL para birimi ile ortalama 73 TL fazlaya satılacağı söylenmekte. Oyunu yeni nesil cihazlarda oynamak biraz tuzlu olacak. Eğer yeni çıkacak olan PS5 ve Xbox Series X konsollarında oynamak istiyorsanız 70 dolar gibi bir para miktarı vermeniz gerekiyor. Fakat bir PS4 veya Xbox One kullanıyorsanız 60 dolar ödeyerek 10 dolar kar edebilirsiniz. Oyun henüz piyasaya çıkmamışken köşeye para atmaya başlamak iyi bir fikir olabilir. Oynamaya değer gibi gözüküyor.

Nba 2K21 Müzik Listesi Nasıl Olacak?

Oyunun şarkı listesi açıklanmış durumda. NBA Live serisinin önceki oyunlarına bakınca müzik zevklerinin gayet iyi olduklarını gördük. Sıkı bir müzik severseniz listesinin içinde birçok tanıdık isim görmek mümkün. Oyunun içinde 49 farklı müzik bulunuyor. Aşağıdaki kısımdan müziklere göz atabilirsiniz. Umarız sizinde sevdiğiniz müzikler listede bulunuyordur.

Nba 2k21 Oyunun Modları Hakkında Bilgi!

Bazıları için oyun içindeki modlar fazlasıyla önemli olabiliyor. Bizce oyunu renkli kılan özelliklerden biride oyunun içindeki modlar. Oyunun içinde iki farklı mod olacak gibi gözüküyor. Bunlar MyTeam ve MyCareer olacak. Fakat asıl soru bu modlar’da ne gibi değişiklikler olacağı. Modlar ile alakalı tam olarak doğru dürüst bir bilgi yok. Aslında büyük ölçüde yenilikler fazla beklenmiyor. Fakat grafik ve oynanış üzerinde tekrar çalışma yapılması düşünülüyor. Büyük ihtimal modların üstünden tekrar geçecekler. Ancak bunlar sadece birer tahminden ibaret. Bu konu hakkında bilgiler şimdilik kısıtlı durumda. Bazı bilgileri sadece oyun çıkınca görebileceğiz.

Yazımızın şimdilik sonuna gelmiş olduk. Umarız’ki bu yeni oyun herkesin beklentilerini karşılayacak şekildedir. Oyun hakkında gelişmeleri kendi resmi sayfalarında ve İnternet sitesinde bulabilirsiniz. Şimdilik bizden bu kadar. Yazıyı beğendiyseniz ve daha çok bu tarz konular istiyorsanız bunu bizlere belirtebilirsiniz. Ayrıca blog sitemizde seveceğinizi düşündüğümüz bu tarz birçok oyun yazısı mevcuttur. Tüm bunlara sadece bir tık uzaktasın! Yazıyı bitirmeden önce aşağı kısımdan oyunun fragmanını izleyebilirsiniz. Bence bizi bekleyen harika bir oyun var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir