Mafia: Definitive Edition Çıkış Tarihi Ne Zaman?

Mafia: Definitive Edition adlı oyun birçok oyun sever tarafından hala bekleniyor. Resmi kaynaklar tarafından yayınlanan fragman oyuncuların heyecanını bir hayli artırıyor. Fragman, oyunun devasa gelişimlerini gözler önüne seriyor. Grafik ve ses efektlerinin gelişmesi ve tüm bunların yanında oyunun orijinal hikayesine her daim sadık kalmaları bizleri gülümsetiyor.

Oyunun ilk başta 28 Ağustos’da çıkması bekleniyordu fakat Korona virüs nedeni ile Eylülün 25’inde herhangi bir aksaklık olmazsa oyunu raflarda görebileceğiz. Fragmanlardan gözüktüğü kadarı ile bizi harika bir oyun bekliyor olacak. Sizlerde aşağıdaki kısımdan kolayca oyunun fragmanını izleyebilirsiniz. Umarız’ki bizleri Mafia 3’de olduğu gibi hayal kırıklığı yaşatmazlar. Özellikle bug konusu biz oyuncuları biraz korkutabiliyor.

Mafia Definitive Edition Bize Neler Sunacak?

Oyunun önceki serilerini incelediğimizde özellikle Hangar 13 eleştiri yağmuruna tutulmuştu. Oyunun içinde çeşitli buglar ve bir sürü problem bulunuyordu. Fakat oyun yapımcıları tüm bu eleştirileri gördüğü için bu oyunda çok daha iyi bir iş çıkaracakları düşünülüyor. Oyunun biraz adı çıktı diyebiliriz. Ancak inanıyoruz’ki bu oyun beklentilerimizi karşılayacak.

Mafia Definitive Edition farklı platformlarda oynanacak gibi gözüküyor. Oyunumuz başta PC olmak üzere PS ve Xbox gibi cihazlarda çalışabilecek. Oyun hakkında hala birçok şey merak ettiğinizi biliyoruz. Ancak bazı bilgileri oyun sadece elimize ulaştığında göreceğiz. Oyunun içi sürprizlerle dolu olduğuna eminiz. Şimdilik bazı şeyleri bilmemek belkide daha iyidir.

Oyun Ön Sipariş İçin Hazır!

Oyunu ön sipariş yapmak için Steam veya Epic Games‘den satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Oyunun PC fiyatı ön sipariş için 259 TL olarak gözüküyor. Ayrıca oyunun Xbox fiyatı’da 259 TL olması planlanıyor. Bu haber Xbox oyuncularını sevindirecek gibi gözüküyor. Zira Konsol oyunlarında fiyatların acımasızca aşırı derecede arttığını hepimiz biliyoruz.

Evet arkadaşlar Mafia Definitive Edition adlı oyun hakkındaki yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Eğer bu tarz oyun içeriklerine merakınız varsa web sitemize göz atarak çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Ayrıca telefon oyunlarına meraklıysanız bağımlılık yapan telefon oyunları yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Umarız yazımız bir takım soru işaretlerini kaldırmıştır. Bir sonraki yazıya kadar görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir