PGA Tour 2K21 Oyunu Hakkında Tüm Detaylar!

Pga Tour 2K21, 2K Games tarafından bu ay çıkarılacak oyunların arasında yer alıyor. Özellikle golf severler için önemli bir yer edinen bu oyun, birçok kişiyi heyecanlandırıyor. Oyun severler için şunu belirtmek isteriz’ki oyunun sistem gereksinimleri fazla değil. Oyun normalde The Golf Club olarak adlandırılıyor. Eğer golf tarzı işlere merakınız varsa oyuna bir göz atmanızı kesinlikle tavsiye ederiz. Ayrıca sadece golf severler için değil bunun yanında FIFA ve NBA gibi oyunlardan sıkılan ve alternatif arayanlar içinde iyi bir tercih olabilir. Bu oyun diğerleri gibi fazla bir geçmişe sahip değil fakat oyun dünyasında yeni bir şeyler arayanlar için göz atmaya fazlasıyla değer. Ayrıca şunu’da belirtmek isteriz’ki 2K Games özellikle FIFA ve NBA gibi baş yapıtları ile tanınmış olsa’da WWE, Xcom, Borderlands ve Civilization gibi birçok farklı alternatif oyunu’da bulunuyor. Bunların arasından size WWE adlı güreş oyununu tavsiye edebiliriz. Ayrıca bunun yanında Civilization gayet iyi bir strateji oyununa benziyor.

PGA Tour 2K21 Oyun Dünyasındaki Geçmişi!

Oyunun eski ve orijinal adı The Golf Club’dı. Oyun dünyasına ilk adımını 2014 yılında atmaya başlıyor. Oyun İlk başta video oyun yapım şirketi olan HB Studios tarafından geliştirilmeye başlandı. Ardından oyun serisinin ikinci oyunu çıkarılması planlandı ve 3 yıllık bir aradan sonra 2017 yılında serinin ikinci oyunu piyasaya başarılı bir şekilde sürüldü. Oyun serisinin telif hakkını EA sports elinde tutamadığı için 2K Games tarafından sahipleniyor.

Oyunun telif hakları 2K Games tarafından sahiplendikten sonra ise şirket 2018 yılında The Golf Club™ 2019 featuring PGA TOUR adlı oyunu yayınladı. Oyun Türkiye’de fazla popüler olmasa’da yurt dışında birçok kişi bu oyunu gerçekten seviyor. Bunun nedeni ise Türkiye’de golf sporunun yeterince ilgiye sahip olamaması olabilir. Umarız’ki golf sporu’da ülkemizde hak ettiği yeri alır. Oyunumuza geri dönecek olursak PGA Tour 2K21, 2K Games tarafından yayınlanan serinin ikinci oyunu oluyor. Oyunun çıkış tarihi ise herhangi bir aksaklık olmazsa 21 Ağustos’da olması planlanıyor. Oyun PlayStation, Xbox, PC ve Nintendo gibi birçok farklı platformda çalışabilecek. Ayrıca oyuna şimdiden ön sipariş yapabilirsiniz. Fiyat etiketi ön sipariş için şuan ise 374 TL ve civarı.

İlginizi Çekebilir!  9 Adımda Lol Fps Arttırma Yolları (En İyisi)

PGA Tour 2K21 için Sistem Gereksinimleri Neler?

Az önce söylediğimiz gibi oyunun sistem gereksinimleri çok olmayacak. Aşağı kısımdan oyunun bilgisayar için olan sistem gereksinimlerini görebilirsiniz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Bellek: 4 GB
  • Grafik Kartı: AMD Radeon HD 5770 veyahut NVIDIA GTX 650 1 GB video RAM
  • İşlemci: Intel Core i5-769 2,80 GHz veyahut herhangi bir dengi
  • PGA TOUR 2K21 Dosya Boyutu: 12 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit) / Windows 8.1 (64 bit) / Windows 7 (64 bit)

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

  • Bellek: 8 GB
  • Grafik Kartı: AMD Radeon HD 7850 veyahut NVIDIA GTX 660 2 GB video RAM
  • İşlemci: Core i5-4670 3,40 GHz veyahut herhangi bir dengi
  • PGA TOUR 2K21 Dosya Boyutu: 12 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit) / Windows 8.1 (64 bit) / Windows 7 (64 bit)

Evet arkadaşlar yazımızın sonuna gelmiş bulunuyoruz. Bu tarz oyun içeriklerin daha fazlasını görmek için blog sitemize göz atabilirsiniz. 2K Games oyunlarını seven birisiyseniz yeni çıkacak oyun olan FIFA 21 hakkında daha detaylı bilgileri buradan kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2K Games’in resmi İnternet sayfasına’da buradan ulaşabilirsiniz. Son olarak sizi oyunun resmi fragmanı ile baş başa bırakmak isteriz. Aşağıdaki kısımdan fragmanı izleyebilirsiniz. Bizce harika bir oyun çıkarmışlar gibi gözüküyor. Sistem gereksinimleri’de diğer oyunlara göre gayet makul.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir