Phantom Doctrine 2: The Cabal Oyunu Hakkında Bilgi!

Phantom Doctrine 2: The Cabal, gizlilik üzerine kurulu bir strateji oyunudur. X-COM ile bir takım benzerliklere sahip olması ile biliniyor. üçüncü şahıs oyunlarından biri olan bu oyun fiyat ve çıkış tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi resmi kaynaklar tarafından yayınlanmadı. Fakat Steam bize bu konuda yardımcı olacak gibi gözüküyor. Bir video oyun geliştiricisi şirketi olan CreativeForge Games bu oyunun yapımcılığını üstlenmekte. Bu oyunun bizlere Hitman tarzı bir deneyim yaşatacağı söyleniyor. Oyunun Steam tarafından listelenmiş olduğu gözüküyor.

Oyun tarafından en çok merak edilen sorulardan birisi ise tabi ki sistem gereksinimleri. Oyunun sistem gereksinimleri maalesef bizleri birazcık zorlayacak gibi gözüküyor.

Oyun için Minimum Sistem Gereksinimleri

  • Bellek: 8 GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit) mümkünse üstü
  • İşlemci: Intel CPU Çekirdeği i5-2500K 3.3GHz veyahut AMD CPU Phenom II X4 940
  • Depolama: 60 GB boş alan

Phantom Doctrine 2: The Cabal için Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri

  • Bellek: 8 GB
  • Grafik Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 veyahut AMD Radeon RX Cega 56 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit) / Windows 8.1 (64 bit) / Windows 10
  • İşlemci: Intel CPU Çekirdeği i7 4790 4 GHz
  • Depolama: 60 GB boş alan

Oyunun Hikayesi Ve Bizlere Düşen Görev Ne?

Phantom Doctrine 2: The Cabal hakkında birazcık daha içinden konuşacak olursak yapımcıların bizlere farklı farklı oyun mekanları sunarak sürekli yenilik yaşattıklarını söyleyebiliriz. Mekanlar dünyanın farklı bölgelerinde geçmekte. Neler diye soracak olursanız, yağmur ormanlarından tenha bölgelere oradan dev şehirlere kadar uzanan bir bölge çeşitliliği mevcut.

Bu casusluk oyununda oyuncuların görevi ise Cabal adlı suç istihbarat ajansına sızmak ve engellemek. Bizler bu oyunda düşmanlarımızı izleyecek, bulundukları ortama sızma işlemi gerçekleştirecek, ve onları etkisiz hale getireceğiz. Bu oyun ajanlık tarzı aksiyon olaylarını sevenler için harika bir nimet olabilir. Bu oyunda başka bir önemli yer ise müttefik ve düşmanları ayırabilmek.

İlginizi Çekebilir!  Metin2 Sürgün Mağarası Haritası

Oyunun hikayesi aslında 1986 yılında gerçekleşen Çernobil patlaması ile başlıyor. Cabal adlı bir terörist tarafından sorumlu tutulan bu patlama tüm bu olayların başlamasına neden olur. Ayrıca sadece Çernobil patlaması değil bunun yanında birçok farklı terör saldırılarında’da onun parmağı olduğu gözükür. Bu terör liderini etkisiz hale getirmek ise elbette bize düşüyor.

Evet arkadaşlar bu yazımızda yeni çıkacak oyun olan Phantom Doctrine 2: The Cabal hakkında konuştuk. Yazımız şimdilik bu kadardı. Fakat yazımızı bitirmeden önce sizlere konu önerisi vermek isteriz. Yeni çıkacak bir oyun olan Far Cry 6 hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca oyun hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayarak kendi resmi web sitelerine ulaşabilirsiniz. Son olarak ise sizi bu yeni oyunun fragmanı ile baş başa bırakıyoruz. Umarız’ki yazımız faydalı olmuştur. Bir sonraki yazıya kadar görüşmek üzere. Herkese iyi seyirler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Bilgisayar Oyunları
Far Cry 6 Fiyat Etiketi Ne Kadar Olacak?

Far Cry 6 fiyat bakımından...

PGA Tour 2K21 Oyunu Hakkında Tüm Detaylar!

Pga Tour 2K21, 2K Games...

Kapat
apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir