En iyi Filmler (En Yeni)

Bu yazımızda son yıllarda çıkan en iyi filmleri bulabilirsiniz. En iyi filmler imdb puanı ile birlikte verilmiştir.

Film, hareketli resimlerin hızlı bir şekilde gösterilmesi ile meydana gelen bir eserdir. Filmler, gerçek insanların ve objelerin kamera ile kayıt edilmesiyle veya animasyon teknikleri, özel efektler gibi yöntemler ile her iki unsurun yaratılmasıyla ortaya çıkabilir.

En İyi 33 Filmler

En son çıkan en iyi filmler tavsiye listemiz.


1. Batman 2 Kara Şövalye

Kara Şövalye filmi, ünlü yönetmen Christopher Nolan’ın yönettiği bir süper kahraman filmidir. Christopher Nolan aynı zamanda filmin senaryosunu da yazmıştır. Kara Şövalye, ülke ve halk için büyük bir tehlike oluşturan Joker’in meydana çıkması ile kaosa dönen Gotham Şehri Sokaklarının yeniden kurtarıcılığını üstlenen Batman’in hikayesini anlatıyor. Filmin konusunu ve işleyişini şu söz özetliyor. “Suçlulardan arındırılan bir şehir, bir zaman sonra yeniden tehlike altında kalabilir ve işte o zaman yeniden elini taşın altına sokanların mücadelesi de daha keskin başlayacaktır.”

Imdb Puanı: 9/10

Beyaz Perde Puanı: 4.5/5


2. Başlangıç – Inception

Leonardo Dicaprio’nun filmlerinden olan Başlangıç filmi döneminin en etkileyici filmlerindendir. Vizyon tarihi 30 temmuz 2010 olan filmin yönetmenliğini Christopher Nolan yapmıştır. Bir bilim kurgu filmi olan Başlangıç’da Leonardo Dicaprio hırsız karakteriyle karşımıza çıkıyor. Uzmanlık alanı, zihnin en karanlık ve savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır. Yani bu hırsız insanların fikirlerini çalmaktadır.

Imdb Puanı: 8.8/10

Beyaz Perde Puanı: 5/5


İlginizi Çekebilir

2020’nin En İyi 10 Filmi

3.Forrest Gump

Çok eski bir film olmasına rağmen en çok sevilen klasik filmler arasında olduğu için listemize koymadan edemezdik Forrest Gump filmini. Forrest Gump isimli genç düşük bir IQ seviyesine sahiptir. Forrest Gump yaşadığı dönemin siyasi ve ünlü isimleriyle tesadüfen tanışır ve bu da bazı olayların fitilini ateşler. Forrest Gump’ın bilmeden yaptığı bazı hareketler çok ilginç olayların yaşanmasına sebeb olur. Komik ve bir o kadar da hüzünlü bir film olan Forrest Gump’ı izlemenizi tavsiye ederiz.

Imdb Puanı: 8.8/10

Beyaz Perde Puanı: 4.7/5


4. Senna

Bir yarışçının, Ayrton Senna’nın hayat hikayesini anlatan belgesel türündeki film. Ayrton Senna, art arda 3 sene Formula 1 yarışlarında şampiyon olmuştur. Yarışçının Formula 1 camiasında yaşadıkları ve en büyük düşmanı olan Fransa Dünya Şampiyonu Alain Prost ile aralarında geçen kritik rekabet, spordan siyasete uzanan bir güçler dengesini de beraberinde getiriyor. 1994 yılında bir yarışta hayatını kaybeden Senna, hala tüm zamanların en iyi Formula 1 pilotu olarak anılmaktadır. 

Imdb Puanı: 8.7/10

Beyaz Perde Puanı: 4/5


5. Şahane Misafir

Türk yapımı bir olan şahane misafir dramatik komedi türündedir. Vizyon tarihi 2012 olan filmin yönetmeni Ferhan Özpetek’dir. Oyuncu kadrosunda Cem Yılmaz’da olan filmin müziklerine Sezen Aksu’da katkı yapmıştır. Filmin hikayesi oldukça ilginçtir. Sicilyalı Pietro’nun tek hayali ünlü bir aktör olmaktır. Roma’ya gelir ve önce bir pastanede çalışmaya başlar, aynı zamanda da aktör olmak için herşeyi yapmaktadır. Kendine bir ev tutan Pietro kısa sürede evde bir gariplik sezer. Sanki evdeki eşyalar kendi kendine hareket etmektedir, gece vakti garip fısıltılar gelmektedir. Evde Pietro’dan başka “7 buçuk” hayali misafir ile paylaştığını fark edecektir ve olaylar başlayacaktır.

Imdb Puanı: 8.7/10

Beyaz Perde Puanı: 3/5


6. Rogers Waters Wall

29 Eylül 2015 vizyon tarihi olan filmin süresi 2 saat 45 dakika. Yönetmenliğini Rogers Waters’in yaptığı film belgesel niteliğindedir. Dünyaca ünlü efsanevi grup Pink Floyd’un üyesi Rogers Waters’in İstanbula uğradığı anları ve 2010-2013 yıllarını anlatıyor. Eğer Pink Floyd grubunu seviyorsanız kesinlikle izlemeniz gereken bir film.

Imdb Puanı: 8.7/10

Beyaz Perde Puanı: 3.1/5


7. Baahubali: Başlangıç

Baahubali: The Beginning adlı fimin vizyon yılı 2015. Filmin süresi ise 2 saat 15 dakikadır. Hint yapımı bir film olan Baahubali iki kardeşin arasındaki kan davasını tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor. Filmin yönetmenliğini SS Rajamouli’nin yaptığı  ve kan davalı iki kardeşin antik bir krallığın krallığı için kavgalarını anlatan serinin ilk yapımı 25 milyon sterlin ile Hindistan’da bu zamana kadar çekilmiş en büyük bütçeli film oldu.

Imdb Puanı: 8.7/10

Beyaz Perde Puanı: 3.3/5


8. Yıldızlar Arası – Interstellar

Bilim kurgu film deyince akla ilk gelenler arasında yer alan Yıldızlar Arası filmin vizyon yılı 2014. Filmin yönetmenliğini ise Christopher Nolan yapıyor. Eski bir astronot olan Cooper, emekli olduktan sonra mısır tarlaları arasındaki evinde çiftçilik yaparken iki çocuğuna da güvenli bir hayat yaşatmaktadır. Cooper üstün bir teknik yeteneğe sahiptir. Kızı Murph de şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Cooper’ın karşısına beklemediği anda bir teklif çıkar ve bütün insanlık için teklifi değerlendirir, ama ailesini de düşünmek zorundadır.

Imdb Puanı: 8.6/10

Beyaz Perde Puanı: 5/5


9. Wall-E

Wall-E filminin Vizyon tarihi 26 Eylül 2008, filmin süresi ise 1 saat 37 dakika. Yönetmenliğini Andrew Stanton’un yaptığı filmde küçük bir robotun maceralarına tanık oluyoruz. Bir animasyon filmi olan Wall-E çok uzak bir gelecekte geçmektedir. İnsanlar artık dünyada yaşamamaktadır, kendilerine başka bir gezegen bulmuşlardır. Wall-E de dünyanın kirliliğine kendince çözümler bulmaya çalışırken Eve adlı robotun gelmesiyle yalnızlığı son bulur. İki robotun arasında geçen kalplere dokunan ilişki zorluklara rağmen direnmeye çalışır.

İlginizi Çekebilir!  Makarnanın Tarihi - Makarnayı Kim Buldu

Imdb Puanı: 8.5/10

Beyaz Perde Puanı: 4.5/5


10. Koy – The Cove

Yönetmenliğini Louie Psiyohos’un yaptığı The Cove filminin vizyon yılı 2012’dir. ABD yapımı belgesel türü filmde soğuk denizlerin sıcak canlısı yunusların dünyası tüm çıplıklığıyla gözler önüne seriliyor. Çok güzel bir hikayeye sahip olan film Taiji denilen Japonya’nın bir sahil bölgesinde geçiyor. Yapay kayalara yerleştirilen gizli mikrofonlar ve kameralardan yararlanarak bazı gerçekleri gün yüzüne çıkaran ekip, bu küçük deniz kasabasının dünya çapında işlenen ekolojik suçların korkunç dünyası olarak nasıl işlediğini ortaya çıkarıyor.

Imdb Puanı: 8.5/10

Beyaz Perde Puanı: 4/5


11. Atmaca – Birdman

Atmaca (Birdman) komedi türünde bir film olup 2015 tarihinde yayınlanmıştır. “Birdman veya Cahilliğin Umulmayan Erdemi” ismiyle de geçen film en iyi filmler listemize girmeyi başarmıştır. Birdman filminin yönetmenliğini Alejandro Gonzalez Inarritu yapmıştır. Birdman filminde sahnelenecek bir oyunun hazırlık süreci ve sahnelenmesi sürecinde geçen maceralar anlatılmaktadır. Seneler önce Birdman adlı süper kahraman rolüyle ünlenen oyuncu Riggan Broadway’de kendi yönettiği ve başrolünde yer aldığı bir oyunun son hazırlıklarını yapmaktadır ancak oyunculardan birisi sakatlanır ve oyuna katılamaz. Olaylar da buradan sonra başlar.

Imdb Puanı: 8.5/10

Beyaz Perde Puanı: 5/5


12. Mandalina Bahçesi – Mandariinid

Mandalina Bahçesi (Mandariinid) veya Mandalinalar filminde savaşın tam ortasında kalan 2 yaşla adamın hikayesini gözler önüne seriyor. 2012 senesinde yayınlanan filmde savaştan kaçan Estonya halkını ve yaşadıkları yeri terk etmeyen 2 tane yaşlı insanın hikayesi anlatılıyor. Birisi marangoz diğerinin de mandalina bahçesi olan bu iki adam savaşın taraflarından birisi olmak yerine tarafsız şekilde ayakta kalmaya çalışırlar.

Imdb Puanı: 8.5/10

Beyaz Perde Puanı: 3.5/5


13. Logan

Logan yani nam-ı değer Wolverine’nin anlatıldığı film 2017’de beyaz perdeye çıkmıştır. Yönetmenliğini James Mangold’un yaptığı filmde Wolverin’in insanlardan saklanması anlatılmaktadır. Ancak bu saklanma uzun sürmeyecek Nathanial Essex adında bir kadınla mücadelesi başlayacaktır. Hugh Jackman’ın son Wolverine rolünü oynadığı filmdir.

Imdb Puanı: 8.5/10

Beyaz Perde Puanı: 4.5/5


14. Capernaum – Kefernahum

Lübnan ve Fransa ülkelerinin ortak yapımı olan filmin vizyon tarihi 2019’dur. Filmde Lübnanlı bir çocuk olan Zain’in hikayesi anlatılıyor. Zain’i ailesi istismar ediyor, Zain de başkaldırıp sokaklara kaçıyor ve hayat mücadelesi veriyor. Bir dram filmi olan Capernaum’un başrolünde Zain Al Rafeea oynuyor. 3 farklı ödül alan film Altın Palmiye ödülü içinde adaydı.

Imdb Puanı: 8.5/10

Beyaz Perde Puanı: 2.5/5


15. Sil Baştan – Eternal Sunshine

2006 senesine ait olan Sil Baştan adlı film oldukça ilginç bir hikayeye sahiptir. Jim Carrey’in baş rolde olduğu filmde sevgilisinden ayrılan bir adamın, sevgilisinden kalan hatıralarını sildirdikten sonra yaşadığı hayatı ve bu süreci anlatıyor. Bilim kurgu ve dramatik ögeler taşıyan film oldukça değişik bir hikayeye sahiptir. En iyi filmler ve film önerileri listemize de girmeyi başarmıştır.

Imdb Puanı: 8.4/10

Beyaz Perde Puanı: 5/5


16. Büyük Budapeşte Oteli

Büyük Budapeşte Oteli film yorumları gayet güzeldir ve sevilen bir filmdir. 2014 yılında çıkan film komedi türündedir. Film 20.yüzyılın başlarında iki savaş arasındaki zamanda geçmektedir. Filmde Zubrowka şehrinde bulunan Büyük Budapeşte Oteli’nin işleyişi ve görkemine tanık oluyoruz. Gustave oteli mükemmel bir profesyonellikle yönetirken bir gün işe genç bir adam alır. Gençle aralarında samimi bir ilişki kurulan ve dost olan Gustave bu sırada eşini kaybeder. Yaşadıkları şehir de savaşa sürüklenmektedir. Bu olayların içinde büyük bir maceraya atılan Gustave ve genç adam Zero gerçeklerin peşinden koşarlar.

Imdb Puanı: 8.4/10

Beyaz Perde Puanı: 5/5


17. Soysuzlar Çetesi

Soysuzlar Çetesi filminde Almanya Kuşatması altındaki Fransa’da zor ve kötü günler geçmektedir. Savaştan dolayı zarar gören isimlerden birisi de Shosanna savaştan kaçıp Parise gitmeyi başarmıştır. Savaş yanlısı bir teğmen ile Shosanna’nın yolu bir sinemada kesişecektir. Filmin yönetmeni ve senaristliğini Quentin Tarantino yapmıştır. Film sekiz dalda oskar adaylığına layık görülmüştür.

Imdb Puanı: 8.3/10

Beyaz Perde Puanı: 4/5


18. Yasak Bölge 9 – District 9

8 kasım 2009’da çıkın filmin yönetmenliğini Neil Blomkamp yapmıştır. Bilim kurgu ve gerilim ögelerini içinde barındıran film de yaşamak için dünyaya yerleşen az sayıdaki uzaylının hikayesi anlatılıyor. Afrika bölgesine yerleşen uzaylılar, insanlar tarafından inceleme altına alınırlar ve District 9 isimli bölgeye yerleştirilirler. Bir şirket çalışanına uzaylı DNA’sı bulaşır ve olaylar bundan sonra başlar.

Imdb Puanı: 8.3/10

Beyaz Perde Puanı: 4/5


19. Yukarı Bak – Up

Çok yerde görmüşsünüzdür. Balonla evini taşıyan adam. Çocukken yolları kesişen Carl ve Ellie bu maceranın sahipleri. Ellie’nin en büyük hayali dünyayı gezmek. Carl ise daha sakin bir karakter olmasından dolayı bu istekleri hep geri çevirir. Ta ki Ellie ölene kadar. Carl Ellie’nin hayali gerçekleştirmek için balonları eve bağlayıp çıkar yola. Tabi ki bu yol o kadar da kolay bitmeyecektir.

Imdb Puanı: 8.3/10

Beyaz Perde Puanı: 4/5


20. Hugo

Saat kulesinde yaşayan ve saatin yıllarca tıkır tıkır çalışmasını sağlayan bir çocuk Hugo. 2011 tarihli olan filmin yönetmeni Martin Scorsese. Aile ve dram konularının anlatıldığı filmde Hugo babasından kalan bir automaton’uda tamir etmeye çalışır. Bu bir nevi robottur. Bir gün Georges’un kızı Isabella ile tanışması bu çocuğa yeni bir dünyanın kapılarını daha açacaktır ve hikaye başlayacaktır.

Imdb Puanı: 8.3/10

Beyaz Perde Puanı: 4,5/5


21. Pi’nin Yaşamı – Life Of Pi

Vizyon tarihi 2012 olan filmin yönetmenliğini Ang Lee üstlenmiştir. Filmde anlatılan konu trajik olsa da oldukça ilgi çekicidir. Hindistan’dan Kanada’ya giden bir yük gemisi içindeki canlılarla beraber feci bir şekilde batar. Bir sandalla kaçıp son anda kurtulmayı başaranlar ise bir sırtlan, bacağı sakat bir zebra, bir orangutan, Richard Parker isminde dev bir Bengal kaplanı ve Pi adında 16 yaşında Hintli bir çocuktan oluşmaktadır. Pi’nn ailesi hayvanat bahçesi işletmektedir ve batan gemide hepsi hayatını kaybetmiştir. Sandaldaki canlılar zamanla azalmıştır ve en sonunda bengal kaplanıyla Pi baş başa kalmıştır. Bu sıra dışı yolculuk farklı adreslere uğrayıp büyülü bir adaya gidecektir.

Imdb Puanı: 8.3/10

Beyaz Perde Puanı: 4/5


22. Ejderha Dövmeli Kız

Yönetmenliğini David Fincher’ın yaptığı polisiye ve gerilim filminin vizyon tarihi 13 Ocak 2012’dir. İmdb en iyi 100 film kategorisinde başlarda olan filmde üstüne bir suç atılarak tutulanan Mikael Blomkvist kendini temize çıkarmak için elinden geleni yapmakta ve çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Bu araştırmaları yaparken İsviçre’nin önemli iş adamlarından biriyle karşılaşır ve bu iş adamının kayıp olan yeğenini aramaya başlar. Bu sırada da bir hacker Mikael’in peşinden iz sürer. Farklı karakterlerin yollarının kesişmesiyle ortaya çıkan bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz.

İlginizi Çekebilir!  Küçük İskender Kimdir?

Imdb Puanı: 8.2/10

Beyaz Perde Puanı: 3,5/5


23. Para Avcısı – The Wolf Of Wall

Para avcısı film izle kategorisinde şüphesiz ki en iyi filmler arasında olabilir. Yönetmenliğini Martin Scorsese’nin yaptığı filmin baş rolünde Leonardo Dicaprio oynuyor. Film gerçek bir yaşam öyküsünden esinlenerek yapılmıştır. Genç ve hızlı bir adam olan Jordan. Wall Street borsası o günlerde en hızlı zamanlarını yaşamaktadır. Önemsiz tahvil senetleriyle bir çok yatırımcıyı aldatarak milyonlar kazanan ve aynı gece hepsini harcayabilen bir adamın hikayesini izliyoruz. Her şey güzel giderken çöküş ise hiç de uzak değildir.

Imdb Puanı: 8.2/10

Beyaz Perde Puanı: 5/5


24. Acemi Soyguncular – Redirected

En iyi aksiyon filmleri denilince akla gelen filmlerden birisi de Acemi soyguncular’dır. Filmde Doğu Avrupa’nın bir şehrinde mahsur kalan ve evlerine dönmek için her şeyi yapan dört soyguncu anlatılıyor. Bu dört arkadaş kusursuz bir soygun planı hazırlarlar ve uygulamaya başlarlar.

Imdb Puanı: 8.2/10

Sinemalar Puanı: 7/10


25. Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti

Maymunlar Cehennemi filmini izlemek isterseniz tam olarak doğru bir karar vermişsiniz demektir. Maymunlar Cehennemi Şafak Vakti filminde genleri değiştirilmiş maymunların üzerinden 10 sene geçmiş ve maymunlar daha da zeki hale gelmiştir. Maymun Caesar devasa bir maymun ordusu kurmayı başarmıştır. İnsanlarla maymunlar bir yerde karşılaşmış ve iki türünde tek derdi vardır. Dünyayı kurtarmak!

Imdb Puanı: 8.1/10

Beyaz Perde Puanı: 3.5/5


26. Marslı – The Martian

Bilim kurgu film izle şeklinde bir arama yaparsanız şüphesiz ki bu film karşınıza çıkacaktır. Marslı filmi insanlığın var oluş mücadelesini gözler önüne seren bir film. 2015 yapımı filmde mars görevine gönderilen bir grup astronot şiddetli bir mars fırtınasına denk gelirler ve Mark Watney isimli astronot öldü sanılarak arkadaşları tarafından marsta bırakılır. Mark keskin zekası ve yetenekleri sayesinde hayatta kalmayı başarır ve dünyaya mesaj göndermek için elinden geleni yapar. Bu sırada da arkadaşları zor bir karar vermek zorundalardır.

Imdb Puanı: 8/10

Beyaz Perde Puanı: 4/5


27. Diriliş – The Revenant

Filmde bir kürk şirketi için hayvanları çok profesyonel şekilde avlayan bir adam olan Hugh Glass’ın macerası anlatılıyor. Fakat av yaptıkları bölgede hem Fransız askerleri hemde Kızılderililer vardır. Bir av sırasında ayı saldırısına uğrayan Hugh arkadaşları tarafından ölüme terk edilir. Bölgeyi herkesten iyi bilen Hugh yaşamak için mücadele vererek hayata tutunur. En iyi macera filmleri kategorisinde söz sahibi olan filmlerden bir tanesi “Diriliş” filmi.

Imdb Puanı: 8/10

Beyaz Perde Puanı: 4,5/528. Deadpool

En iyi Marvel filmleri arasında Deadpool’da yer alıyor. Filmde komik ve bir o kadar da yetenekli bir süper kahraman olan Deadpool’un maceralarını izliyoruz. 2016 yapımı olan filmde eski bir asker olan Wade Wilson kötülerin içinde iyi bir insandır. Fakat bir süre sonra kanser olduğunu öğrenir. Kanser tedavisi görmek ve hayatını kurtarmak için gizli bir proje ile tedavi olan Wade yanlış giden bazı işlerin ardından bir süper kahramana dönüşür. Artık Deadpool’un tek bir amacı vardı o da intikam almak.

Imdb Puanı: 8/10

Beyaz Perde Puanı: 4.0/5


29. Blade Runner 2049 – Bıçak Sırtı

2017 yılında viyona çıkan Blade Runner “en iyi filmler imdb” listemize girmeyi başardı. İlk filmde geçen hikayeden yaklaşık 30 sene sonrası anlatılmaktadır. Polis Memuru olan K, Los Angeles’da çalışmaktadır. Toplumu kaosa sürükleyecek bir sırrı açığa çıkartan K, eski bir ödül avcısı olan Rick Deckard bulup ondan bazı soruların cevaplarını alacaktır.

Imdb Puanı: 8/10

Beyaz Perde Puanı: 4.0/5


30. Yarının Sınırında – Edge Of Tomorrow

En iyi bilim kurgu filmleri arasında başı çeken Yarının Sınırında filmi konusunda bolca aksiyon ögeleri taşıyor. Mimics adlı bir uzaylı birliği yakın gelecekte dünyayı ele geçiriyor ve birçok şehri yok eder. Dünyadaki hiçbir güç ile kıyaslanamayacak kadar güçlü olan uzaylılar dünyayı adeta bir kaosa sürükler. Tecrübesiz bir asker olan Cage çatışmaları katılır ve çok kısa bir sürede ölür. Cage öldükten sonra kendini bir döngünün içinde bulur ve tekrar tekrar savaşır. En iyi 100 film imdb kategorisinde listesinde başı çeken filmler arasında.

Imdb Puanı: 7.9/10

Beyaz Perde Puanı: 4.5/5


31. Kara Panter – Black Panter

Kara Panter filmi izle kararı verdiyseniz çok doğru bir seçim yapmışsınız demektir. Yönetmenliğini Ryan Coogler’in yaptığı film en iyi aksiyon filmleri listesinin başında olabilir. Filmde babasının ölümünden sonra Wakanda adlı ülkeye kral olan T’Challa dünyadan izole olan ama diğer ülkelerin aksine üstün bir teknolojiye sahip olan halkına geri döner. En iyi bilim kurgu filmleri kategorisinde de üstlerde olan filmde ihanet ve tehlikeyle karşı karşıya olan bir kralın hikayesini anlatıyor.

Imdb Puanı: 7.9/10

Beyaz Perde Puanı: 4.0/5


32. Felekten Bir Gece – The Hangover

En iyi 100 film imdb listemizde yer almaya hak kazanan bu film 2009 yapımıdır. Olağan dışı bir komedi anlayışına sahip olan en iyi filmler arasındadır. Filmde bekarlığa veda partisi vermek isteyen arkadaşlar partiden sonra odalarında bir kaplan, tavuklar ve dolapta ağlayan altı aylık bir bebek ile uyanmaları üzerine gelişen farklı maceralar anlatılmaktadır. Artık bu üç kafadar ipuçlarından yola çıkarak bu işi çözmek zorundadırlar. En komik filmler arasında yer alan bir filmdir.

Imdb Puanı: 7.8/10

Beyaz Perde Puanı: 4.5/5

2020’nin En İyi 10 Filmi


33. Benjamin Button’un Tuhaf Hikayesi

2009 yapımı olan bu film de hasta yatağında olan Daisy kızı Carolina’dan bir dostu olan Benjamin’in günlüğünü okumasını ister. Benjamin Button’ın olağandışı bir yaşam öyküsü vardır. Bir adamın yaptığı ters çalışan bir saat ile sıradışı şekilde bağı olan Benjamin doğduğu günden itibaren hayatı tersine yaşamaya başlar. 80 yaşlarında birisi olarak doğar ve giderek gençleşir. Ödüllü filmler ve en son çıkan filmler imdb listelerinde de yer alan filmin baş rolünde Brad Pitt oynuyor.

Imdb Puanı: 7.8/10

Beyaz Perde Puanı: 4.0/5


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir