LG yeni telefonu adını açıkladı: LG Velvet

Teknoloji devi LG markası bu modelde diğer kamera trendlerinden uzaklaşarak yağmur damlasını andıran kamera tasarımı kullanmış. Lg yeni telefonu “LG Velvet” ismini alacak.

LG’nin yeni çıkacak olan akıllı telefonu, diğer markalar gibi telefonlara sayı ismi vermek yeni Velvet ismi ile piyasaya sürecek. Şirket yaptığı açıklamada “tüketicinin kişiliği için ve cihazın özünü yansıtması açısından en uygun isim Velvet” ifadelerini kullandı. . LG yeni telefonu birkaç gün önce tanıttı.

LG Yeni Telefonu Özellikleri

LG Velvet’in tasarımı LG’nin diğer akıllı telefonlarından farklı olacak ,yeni cihaz bir çok özellik barındırıyor daha küçük lensli “yağmur damlası” kamera tasarımı ve daha büyük ana kameranın altında bir LED flaş olacak, büyük kamera yuvarlaklarına sahip akıllı telefonlar arasındaki mevcut trendden ayrılan şirket, ayrıca cihazın önünde ve arkasında kavisli bir camın yanı sıra yeni telefonun “dokunsal güzelliği” olan bir “3D sanat tasarımı” da cihaza lanse ediliyor.

Şirket, “Velvet” yani türkçe anlamı kadife isminin, yeni cihazın özelliklerini yansıttığını söylediği Velvet, “parlak ve üstün bir yumuşaklık” anlamına geliyormuş.

LG, üst düzey başkan yardımcısı, yaptığı açıklamada, “Yeni markamız, bireyin benzersiz kişisel zevklerine ve duygularına, tasarıma daha fazla önem vererek hitap etme eğilimlerini yansıtıyor.” Dedi. Lg yeni telefonu “Günümüz tüketicileri ile temas kuracağından ve daha net bir marka kimliği oluşturmamıza yardımcı olacağından emin olduğumuz daha sezgisel bir yaklaşım.” ifadelerini kullandı.

LG Velvet Ne Zaman Çıkacak?

LG, Velvet hakkında çıkış tarihi veya fiyatı gibi başka ayrıntılar vermedi, ancak Kore haber portalı Naver bu ayın başlarında şirketin yeni telefonunun 15 Mayıs’ta piyasaya çıkacağını bildirdiNaver’e göre yeni tasarım, Akıllı telefon LG markasının başarısını yeniden yaratmak için tasarlandı. LG Velvet’in Qualcomm’un entegre 5G’li orta sınıf Snapdragon 765 işlemcisini kullanacağı ve uygun bir fiyat noktasına sahip olacağı bildiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir