Age Of Empires 4 Ne Zaman Çıkacak?

Age of Empires‘a aşina değilseniz, biraz oyundan bahsedelim. Tarihten bir ulus veya medeniyet seçerek başlarsınız ve ardından dört zafer koşulundan biriyle onları refaha yönlendirirsiniz: skor, egemenlik, bir dünya harikası inşa etme veya haritanın etrafındaki kalıntıları ortaya çıkarıp üssünüze geri getirme. Tüm bunlar, çevrenizi yönetirken, kaynakları toplarken, yeni yapılar ve birimler inşa ederken, yeni teknolojiler araştırırken ve haritayı paylaştığınız diğer uluslarla savaşırken gerçek zamanlı olarak gerçekleşir. Age Of Empires 4 ne zaman çıkacak soruları da sorulmaya başlandı.

Relic Entertainment oyun şirketi tarafından geliştirilen bir dönemin efsanesi olan Age of Empires’ın yeni oyunu Age of Empires 4 hakkında ilk fragman ufak bir savaş görüntüsüyle ortaya çıkmıştı. 2005 yılında piyasaya çıkan Age of Empires 3 oyununun ardından, 10 yıl sonra yeni bir seri başlangıcının da işaretleri oldu. AOE 4 oyunu ilk kez 2017 yılında duyuruldu ve çalışmalar hakkında son günlere kadar hiç bilgi verilmedi.

Age of Empires 4 için çoğunlukla sessiz geçen bir 2020’den sonra, yeni strateji oyunuyla ilgili bir dizi haber aldık. Oyun şu an oynanabilir durumda ama bir çok ince ayarı yapılıyor ve optimize ediliyor.

Oyundan sahnelerin de yayınlanmasından sonra oyun severlerin merakla beklediği Age of Empires 4’ün çıkış tarihi belli oldu. Ancak bu konuda şu ana kadar yapılan resmi bir açıklama yok. Yeni oyun muhtemelen 2021 yılının ilk aylarında çıkacak. Birçok oyun sever ise oyunun sonbaharda çıkacağı dedikodularını kendi aralarında yapıyorlar. Age Of Empires 4 ne zaman çıkacak sorusuna ise Relic şirketi AOE 4’ün ne zaman çıkacağı hakkında bir açıklama yapmadı.

Age Of Empires 4 (AOE 4) Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: AMD FX-4350, 4.2 GHz / Intel Core i5- 2300, 2.80 GHz
  • Bellek: 6 GB
  • Ekran Kartı: AMD HD 7870, 2 GB – Nvidia GTX 660 2 GB
  • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan
İlginizi Çekebilir!  Pubg Haritaları Araba ve Loot Yerleri

Age Of Empires 4’de Neler Olacak?

age of empires 4 ne zaman çıkacak

Relic Entertainment ve Microsoft Studios, Age of Empires 4’ün oynanışı hakkında çok az şey açıkladı. Ancak Relic’in son çalışmaları ve serinin önceki girişlerinin temelleri bize ne bekleyeceğimiz konusunda az da olsa bir resim sunuyor.

Bu tarz bir oyunu ilk defa oynayacak olanlara ise Age of Empires 4 oyun boyunca rehberlik edebilecek ve bir oyuncu da olması gereken bir şeyi yapmadığında tepki verebilecek öğreticilere sahip olacak.

Age of Empires 4’te, bir haritaya başlamadan önce değerlendirmez için yeni bonuslar ve birimler eklenecek ve muhtemelen bir yan ürün olarak bazı yenilikçi taktikler getirecek bir dizi yeni ulus bekleyebiliriz. Age Of Empires 4’de teknolojinin de daha çok genişletilmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Bilgisayar Oyunları
Fps Ölçme Yolları! Fps Göstergesi Nasıl Açılır?

Fps bilgisayarınızda genelde oyun oynarken...

Pubg Haritaları Araba ve Loot Yerleri

Pubg haritaları oyuncuların birbirlerine karşı...

Kapat
apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir