Pdf Hikaye Kitapları Çocuk

Koronavirüs salgınının olduğu bu günlerde Canlı derste çocuklara hikaye okumak ya da görsel bir sunu olması açısından hikaye kitaplarını yansıtmak artık bir ihtiyaç oldu. Biz de sizin için pdf ve ücretsiz çocuk hikaye kitabı sitelerini araştırdık ve derledik. Bazı sayfalarda sesli kitapların yanı sıra pdf hikaye ve masal kitapları da bulunuyor.

İlginizi Çekebilir!

Aşı ile insanlara çip takılabilir mi?

Pdf Hikaye Kitapları

🔗 eğitimdebirlikteyiz sitesi masal ve hikaye kitapları paylaşıyor. Ücretsiz olarak sunulan kitapların sesli versiyonları da mevcut. 30’dan fazla kitap var. Okul öncesi pdf hikaye kitabı içeriğinde bir çok kitap var.

🔗 sakipsabancimuzesi sitesinde ise Sabancı Üniversitesinin kurduğu Sabancı Müzesinin ücretsiz erişime açtığı sesli çocuk kitapları ve hikayeleri mevcut.

🔗 tubitak Tubitak dergisinin ücretsiz pdf sayılarına ulaşabilirsiniz.

🔗 Turk Telekom E-dergi uygulamasında da çocuklara yönelik bir çok hikaye ve içeriğe ulaşabilirsiniz.

🔗 Konuşan Kitaplık isimli kütüphane platformunda bir çok sesli ve pdf hikaye kitapları ulaşabilirsiniz. Canlı ders yaparken çok işe yarayacağından eminim.

🔗 Meb Eba platformunun da sağladığı bir pdf hikaye kitaplar var. Ayrıca ders çalışma kaynakları ve daha bir çok içeriğe ulaşabilirsiniz.

Adreslere ulaşmak için açılan sayfada linke git diyerek doğrulamayı geçiniz.

İlginizi Çekebilir!  Makale Yazmak İçin Ne Yapmalıyım?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla Eğitim
tabii mobil uygulama
Tabii Uygulaması İndir!

Milli eğitim bakanlığının duyurduğu "Tabii"...

Makale Yazmak İçin Ne Yapmalıyım?

Bir makale yazmak sizin için...

Kapat
apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir apk indir